JISTU Recruitment

JISTU Recruitment je mladá personální společnost, která figuruje v oblasti náboru zaměstnanců a personalistiky. S odborným týmem, který má více než deset let zkušeností v oboru, poskytuje kvalitní služby s osobním přístupem. Jejím posláním je najít svým klientům vždy jen ty nejlepší kandidáty a budovat s nimi dlouhodobé vztahy. JISTU klade velký důraz na transparentnost, efektivitu a kvalitu.

JISTU

Problém a Výzva  

Jak společnost rostla, začala čelit problémům v oblasti správy informací a řízení zakázek. S narůstající poptávkou po svých službách potřebovala lepší přehled nad jednotlivými zakázkami pro konkrétní klienty. Chtěla zefektivnit práci s daty, zajistit bezpečnost dat a umožnit svým zaměstnancům pracovat flexibilně, bez ohledu na to, kde se právě nachází.       

Řešení

Na pomoc jsme přišli s cloudovým modulárním systémem Elixeum. Tento systém je navržen tak, aby zvyšoval efektivitu v obchodu, výrobě a při řízení lidských zdrojů.

JISTU Recruitment dokázala rychle pochopit výhody představeného nového systému. Zavedení našeho CRM systému jim umožnilo téměř okamžitě zlepšit komunikaci s klienty, optimalizovat obchodní procesy a získávat zpětnou vazbu na projekty. Při práci s kandidáty dnes mohou jednoduše doplňovat informace a zlepšit předávání interních informací. Systém je přizpůsobitelný a minimalizuje námahu spojenou s opravami chyb.

Celý proces implementace trval čtyři měsíce. Obsahoval analýzu, design systému, projektový management, konzultace, školení uživatelů a mnoho dalších kroků. První etapa zahrnovala nasazení modulů CRM a MANAGEMENT ZAKÁZEK, což umožnilo efektivnější správu kontaktů, zakázek a pracovníků.

Výsledky

Personální agentuře jsme zvýšili efektivitu práce o 43 %

Po zavedení nového systému JISTU Recruitment téměř ihned zaznamenala pozitivní změny. Ušetřila spoustu času, který by jinak strávila hledáním informací v excelových tabulkách a systému složek. Získala přehledný systém, který propojoval všechny důležité informace a umožnil společnosti růst a pracovat na více zakázkách s větší efektivitou.

Jiří Šturch, jednatel JISTU, o naší spolupráci řekl:
"Tento systém nám vyřešil problémy začínající společnosti orientované na výsledek u klienta. Díky Elixeu máme zpřehledněnou práci a procesy na zakázkách, zefektivněnou práci zaměstnanců a efektivitu práce, která se nám zvýšila."

Stali jsme se dlouhodobým partnerem JISTU Recruitment, nasloucháme jejím potřebám a aktivně reagujeme na všechny požadavky. Spolupráce s námi přinesla JISTU Recruitment řadu výhod a pomohla jí stát se ještě úspěšnější firmou v oblasti personálního poradenství.

sec3
Rezervujte si bezplatnou

Digikonzultaci


call Potřebujete nás hned?

Volejte: +420 724 541 713

Piště: info@elixeum.com

house Najdete nás

Vavrečkova 5262, 760 01 Zlín


Po zanechání telefonního čísla se vám maximálně do 2 hodin ozveme. (Po - Pá: 08:00 - 16:30)

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Logo

Abychom se mohli před setkáním připravit a poradit Vám rychle jak a kde ušetřit, dejte si prosím práci a odpovězte nám na pár otázek. Plusové jsou důležité, základní povinné.