O nás

Kdo jsme a proč jsme do toho vlastně šli?

Elixeum představuje cestu k poskytování řešení, která našim zákazníkům umožňují soustředit se na jejich hlavní činnost bez zbytečné rutiny. Nabízíme širokou škálu služeb – od základních konzultací a poskytování informací, které zlepšují interní IT procesy a infrastrukturu, až po vývoj na míru šitých informačních systémů, jež zefektivňují každodenní operace našich klientů.

Jako tým spolupracujeme již deset let a poslední čtyři roky pod značkou Elixeum. V této době jsme se zaměřili na předávání našich bohatých zkušeností firmám z výrobního sektoru, obchodu a tradičních oborů. Naším cílem je nejen pomoci jim přizpůsobit se výzvám digitální éry, ale také podpořit jejich prosperitu a expanzi.

Zde i poslechová verze s Lukášem Trčkou a podcastem z TicTalk:

Během velmi neformálního rozhovoru jsme se dotkli všech klíčových témat - proč existujeme a kdo jsme. Kromě toho jsme zahrnuli i několik dalších zajímavostí.

Apple podcast

Spotify

Kdo se o vás stará

   

Štěpán

 • Vždycky jsem chtěl vést skupinu lidí k tomu, aby dokázala více než jednotlivec - vedu Elixeum
 • Rád nacházím řešení - pro cokoli - dejte mi vědět, pokud nějaké hledáte
 • Setkáte se se mnou na většině eventů, na kterých je naše logo
 

Ondra

 • Lítal jsem po celém světě, ale doma je prostě doma - to co jsem viděl chci použít k tomu, abychom vám s kolegy přinesli co nejlepší řešení - starám se o nové zákazníky
 • Nejsem obchodník, jsem ten, kdo se zajímá o to co skutečně potřebujete vyřešit
 • Setkáte se se mnou na všech akcích, které s Elixeem tvoříme a rád se podívám i přímo za vámi
 

Pavel

 • Pamatuji toho hodně a ty znalosti a zkušenosti chci využít pro vás a vaše řešení - jsem konzultant
 • Nejsem ajťák - rád s vámi proberu co je to co vás na vašem businessu trápí a jak tomu s kolegy dokážeme pomoci
 • Setkáte se se mnou téměř jistě, pokud začnete využívat naše řešení
 

David

 • Začal jsem jako vývojář, pak jsem si sáhl na konzultační činnost a projektový management, ale ty jedničky a nuly prostě táhnout - vedu vývojový tým
 • Starám se, aby bylo včas a kvalitně připraveno naše řešení
 • Setkáte se se mnou na našich kvartálních konferencích nebo u implementací, kde zákazníkovi připravujeme řešení na míru
     

A spoustu dalších kolegů, postupně vám je představíme

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Logo

Abychom se mohli před setkáním připravit a poradit Vám rychle jak a kde ušetřit, dejte si prosím práci a odpovězte nám na pár otázek. Plusové jsou důležité, základní povinné.