LEVIER

Levier, specializovaný výrobce sportovního oblečení a doplňků, je na trhu dlouhou dobu a je známý pro svou kvalitu a inovativní design. I přes úspěšnou historii stále čelil výzvám ve správě své výroby. V rámci komplexního procesu výroby sportovních dresů a doplňků se potýkal s problémy v komunikaci mezi odděleními a správou zakázek. To vše brzdilo růst a efektivitu společnosti.

Levier

Problém a Výzva

Levier potřeboval modernizovat své interní procesy a zlepšit řízení výroby. Byl závislý na zastaralých systémech, které používaly e-maily a papírovou dokumentaci. Tento způsob komunikace brzdil rychlost, transparentnost a přesnost. 

Řešení

Společnost Elixeum přišla s komplexním řešením pro Levier. Pomocí svého modulárního systému přinesla digitalizaci do všech aspektů výroby sportovního oblečení, a to postupně během 6 měsíců.

Digitální evidence a řízení zakázek:  Levier může sledovat každý krok výroby od začátku až do expedice. Systém umožňuje spravovat všechny parametry a termíny zakázek ve všech fázích výroby.

Digitální archiv zakázek: Levier má nyní centrální úložiště, které umožňuje rychle dohledat předchozí zakázky a podklady. Tím se zvýšila efektivita a rychlost opakovaných zakázek.

Online přehledy: Díky systému má Levier stále aktuální přehled o stavu každé zakázky online. To umožňuje lepší plánování a organizaci interních procesů s ohledem na termíny expedice.

Zakázkové listy do výroby: Byly zavedeny zakázkové listy, které minimalizují chyby a ztráty materiálu a času při zpracování zakázek.

Spojení s účetnictvím: Systém Elixeum umožnil plynulé navázání obchodní a výrobní části na účetnictví. Podklady jsou předávány přímo do účetnictví, což snižuje pracnost a zkracuje čas vystavení faktur. 

Výsledky

Jak jsme připravili Levier na růst a rozvoj 100 %

Po implementaci nového systému Elixeum Levier ve velmi krátké době zaznamenal pozitivní změny. Zlepšila se efektivita výrobního procesu, komunikace mezi odděleními a přesnost zakázek. Levier se také zbavil zbytečné administrativy a "papírování", což výrazně ušetřilo čas.

Kristián Leška, ředitel Levier, řekl:
"Dnes si bez systému Elixeum neumím naši výrobu představit. Díky němu jsme konkurenceschopnější na trhu, lépe připraveni na růst a rozvoj naší společnosti. Důvěřujeme dlouhodobé spolupráci s Elixeem."

sec3
Rezervujte si bezplatnou

Digikonzultaci

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Logo

Abychom se mohli před setkáním připravit a poradit Vám rychle jak a kde ušetřit, dejte si prosím práci a odpovězte nám na pár otázek. Plusové jsou důležité, základní povinné.