Obvyklá ranní káva Pana Ředitele

Tak nám tam visí tři mega a nikdo mi není schopný říct, jestli už přišly. A po tobě jsem chtěl rozvahu na příští měsíc, kde to mám? V emailu? Tam nic není. A chceš mi říct, že tu Prahu jsme ještě nevyfakturovali? Už měsíc je to předané! Jaké dodáky? Že je sem veze? ….. Pan ředitel se zahřívá a káva stydne.

Obvyklá ranní káva Pana Ředitele

Je pondělní ráno a není důvod nechat si vystydnout kávu. Stačí dát správná data na své místo a zkompletovat z nich informace pro každou roli ve vaší firmě. Mějte čistou hlavu se systémem EWO Elixeum, spořte čas i peníze. A kávu si vychutnejte, Pane Řediteli.

 

Náš pohled na „ranní kávu Pana Ředitele” 

odkrývá výzvy a zmatky spojené s neefektivní správou klíčových informací ve firmě. Na první pohled to může vypadat, že všechny potřebné údaje jsou k dispozici, ale často selhává rychlá a efektivní komunikace, kdy získat informace pro správné rozhodování trvá a je příliš nákladné.

Otázky jako: „Kde jsou peníze? Zaplatili nám už všichni zákazníci? Odešla už cenová nabídka k nové poptávce? Kde je rozvaha na příští měsíc?” už dnes dokáže spolehlivě a včas generovat informační systém se správně nastavenými procesy, daty a rolemi.

Se systémem Elixeum Workflow Orchestrator (EWO) se pondělní ráno změní, je to systém, který efektivně a bezpečně spravuje data a zjednodušuje komunikaci. Platba za Hradec? Stačí jedno kliknutí. Rozvaha na příští měsíc? Bez problémů, máte ji na svém dashboardu. Fakturace za Prahu? Ano, včera. EWO zvládá kompletovat data z více systémů, zpřehledňuje procesy a lidem dává jen a právě ty podklady, které potřebují. Odpadá spam, zbytečné mailování a nervózní porady.

Naopak. Pan Ředitel s chladnou hlavou a horkou kávou v ruce může přemýšlet, kam dál expandovat nebo jak zlepšit podmínky pro zaměstnance. A podobně lidé všech rolí na své úrovni a se svým pracovním obsahem. EWO Elixeum je tu pro čistou hlavu a chutnou kávu i v nejhektičtějších pondělních ránech.

Chcete mít také klidné pondělky? Přesuňte svůj pohled na správu dat s Elixeum Workflow Orchestrator a užívejte si každý šálek kávy naplno.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Logo

Abychom se mohli před setkáním připravit a poradit Vám rychle jak a kde ušetřit, dejte si prosím práci a odpovězte nám na pár otázek. Plusové jsou důležité, základní povinné.