Tradix

Tradix je jedním z největších českých stavebnin. Přesto čelil výzvě ve své komunikaci s klienty. Zákazníci potřebovali rychlý a snadný přístup k fakturám, saldokontům a kontaktním osobám. Tradix hledal efektivní způsob, jak tuto B2B komunikaci modernizovat a zjednodušit.

TRADIX

Problém a Výzva

Tradix čelil problémům spojeným s administrativou a komunikací se svými zákazníky. Tradiční způsoby komunikace a sdílení dokumentů byly časově náročné a zdlouhavé. Zákazníci často museli dohledávat faktury a další dokumenty, což způsobovalo ztrátu času a zvyšovalo administrativní zátěž.

Řešení

Tradixu jsme připravili komplexní vyřešení tohoto problému. S využitím pokročilého systému jsme umožnili digitální transformaci B2B komunikace a administrativy. Nasazení, včetně analýzy a pro Tradix modifikovaného designu, nám zabralo méně než 6 měsíců.

Online přístup k fakturám a saldokontům: Elixeum systém dnes umožňuje zákazníkům Tradixu snadný a dostupný online přístup k jejich fakturám a saldokontům. Zákazníci mohou rychle dohledat a stáhnout potřebné dokumenty. 

Kontaktní osoby: Zákazníci mají možnost snadno kontaktovat příslušnou osobu v rámci Tradixu, což výrazně zlepšilo komunikaci, předcházení a řešení případných problémů.

Výsledky

Tradixu jsme ušetřili na B2B komunikaci měsíčně 250 h

Po implementaci systému Elixeum společnost Tradix zaznamenala okamžité zlepšení. Zákazníci mají rychlý a snadný přístup ke svým fakturám, saldokontům, objednávkám, věrnostním bodům a kontaktním osobám, což výrazně usnadnilo jejich B2B komunikaci s Tradixem.

Radek Křen, ředitel Tradix, řekl:
"Systém Elixeum našim zákazníkům ušetřil více než 250 hodin času měsíčně, který byl dříve spojený s dohledáváním faktur a další administrativou. To nám umožnilo soustředit se na poskytování lepšího servisu a rychleji reagovat na jejich potřeby."

sec3
Rezervujte si bezplatnou

Digikonzultaci

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Logo

Abychom se mohli před setkáním připravit a poradit Vám rychle jak a kde ušetřit, dejte si prosím práci a odpovězte nám na pár otázek. Plusové jsou důležité, základní povinné.